У Ярославлі на 30% подорожчали імпортні «уколи краси», а російські аналоги небезпечні для здоров’я
16.05.2022   //   2 Переглядів

Початок війни в Україні помітно вплинув на б’юті-індустрію Росії, якій купувати зарубіжні препарати для своєї роботи стало складніше і дорожче.

Про ситуацією з цінами на «уколи краси» у Ярославлі пише онлайн-видання «76.RU».

Ярославська дерматолог-косметолог Ганна Григор’єва розповіла, що імпортні препарати для корекції зросли у ціні на 30%, відчутно подорожчали філери, біоревіталізанти та препарати для ботулінотерапії. Наприклад, елітний «Ботокс» довелось замінити на більш дешевий вітчизняний спастичний препарат для хворих з ДЦП – «Релатокс».

«Для корекції губ найчастіше використовуємо такі препарати, як «Ювідерм» виробництва Франції, «Белотеро» (Німеччина) та «Арт Філлер» (Бельгія). Усі вони подорожчали приблизно на 30 відсотків», – каже косметолог.

Прайс на б’юті-послуги зріс. Найбільший ажіотаж спостерігався ще у березні: всім хотілось встигнути «зробити губи» імпортними препаратами, поки вони є наявності. Косметологи прогнозують, що попри зростання цін їхні клієнтки не будуть на собі економити.

«Ті, хто робив процедури раніше, ніколи не зможе від цього відмовитися, навіть якщо ціна зросла на 3-4 тисячі рублів. В середньому один мілілітр препарату зараз на ринку коштує від 13 тисяч, це мінімальна вартість у косметологів без медичної ліцензії. У нас подібна процедура коштує 15 тисяч, а в середньому у місті цінник доходить до 20 тисяч… Якщо хочеться пишний об’єм, то корекція також коштуватиме 15-16 тисяч (1 мл препарату). А якщо півмілілітра, то це в середньому 12 тисяч рублів», – розповідає Ганна Григор’єва.

Також косметологи не поспішають радити якісь бюджетні лайфхаки. Вважають, якщо на ринку з’являться російські препарати або закордонні підробки, жінки все-одно надаватимуть перевагу дорогим імпортним препаратам. Крім того, дешевші неякісні препарати можуть стати причиною фіброзу або утворення гранульом у губах.

Раніше НГ писали, що у Тюмені перукарі скаржаться, що російська фарба для волосся погана і дорога, а у Новосибірську жінки відмовляються від дорогого манікюру.