Польські власники з початком «спецоперації» покинули меблевий завод у Бєлгороді і з нього звільняються робітники
16.05.2022   //   1 Переглядів

Білгородське ТОВ «Радом» може припинити свою діяльність – керівництво заводу з виробництва меблів «створює умови» для того, щоб працівники звільнялися за власним бажанням.

Про це повідомляє видання Abireg.ru.

Працівники заводу «Радом» поскаржилися на ситуацію губернатору Бєлгородської області В’ячеславу Гладкову під час прямої лінії.

«Створюються всі умови, щоби люди звільнялися. Вже пішло багато зварювальників, від яких безпосередньо залежить робота швачок. Керівний склад заводу, судячи з усього, не дуже хоче вирішувати ситуацію, що склалася. Ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Дуже шкода, якщо таке велике підприємство розвалиться», – цитує видання співробітницю заводу.

Губернатор заявив, що після початку так званої «спецоперації» розірвалися економічні зв’язки. За його інформацією, керівництво заводу веде переговори з метою перенести основне виробництво компанії, якій належить ТОВ «Радом» на територію Російської Федерації.

Які аргументи може використати керівництво заводу «Радом», щоб вмовити іноземну кампанію перенести до РФ виробництво з країн, проти яких не запроваджуються санкції, – губернатор не уточнив.

Завод «Радом», що працював у Бєлгородській області, за даними Abireg.Ru до березня належав польській компанії АТ VGH Steel Trading SA, що володіла Nowy Styl Group – найбільшим польським виробником меблів. У березні власником бізнесу став кіпрський офшор компанія «Griciana Holdings Limited».