Через санкції Росія відклала добудову риболовних суден та рибних заводів на два роки
16.05.2022   //   1 Переглядів

Через санкції Росії довелось відкласти інвестиційне будівництво рибопромислових суден і рибопереробних заводів. Про це повідомив галузевий портал «Російське судноплавство».

Терміни реалізації інвестиційних проектів з будівництва суден рибопромислового флоту та рибопереробних заводів продовжили на два роки. Постанову підписав голова уряду РФ Міхаіл Мішустін. Це зробили, оскільки через санкції проти Росії за її напад на Україну інвестори зіткнулися з ризиками розірвання договорів щодо надання інвестиційних квот.

Тепер термін реалізації інвестиційного проекту в сукупності з реєстрацією майнових прав на об’єкт інвестицій не може становити більше семи років від дня укладання договору про закріплення та надання частки квоти видобутку (вилову) водних біологічних ресурсів на інвестиційні цілі. Тоді як раніше зазначений термін не міг складати більше п’яти років.

Перші договори щодо будівництва рибопромислових суден та рибопереробних заводів уклали в 2018 році з терміном реалізації інвестиційних проектів до 2024 року. Усього укладено 64 таких договори щодо будівництва суден з обсягом інвестицій близько 205 млрд рублів і 24 договори з будівництва рибопереробних заводів з обсягом інвестицій близько 25 млрд рублів (для переведення сум у гривні діліть приблизно на три).