Виробник зіткнувся з проблемою доставки будматеріалів на Далекий Схід і в Бурятію через відсутність вагонів
13.05.2022   //   1 Переглядів

В Росії один із найбільших виробників будівельних товарів на основі гіпсу, що базується в Іркутській області, зіткнувся з проблемою відвантаження товару на Далекий Схід і в Бурятію, у зв’язку із нестачею вагонів. Про це повідомляє baikal-daily.ru.

«Приблизно 60-70% відвантажень ми здійснюємо залізничним транспортом. Усі вагони подаються до нас безпосередньо на виробничі корпуси, проте якщо взяти чотири місяці поточного року, наші потреби у критих вагонах не задовольняються в повному обсязі – забезпеченість транспортом від заявлених обсягів становить не більше 60%», – заявив директор філії ТОВ «Кнауф Гіпс» в Іркутську Владислав Івашко.

«У нас триває будівництво повним ходом, і будь-яке зволікання, зокрема з постачанням матеріалів, позначиться на графіку роботи. Відставань у будівництві ми не маємо допустити. Необхідно вибудувати логістичний ланцюжок», – сказав заступник голови уряду Бурятії Євген Луковников, який «дав доручення» заступнику начальника Східно-Сибірської залізниці у регіоні.

Проблемне питання щодо транспортування будівельних матеріалів розглядали на черговому засіданні регіонального штабу, який був створений у березні для вирішення транспортних проблем в умовах введених санкцій проти РФ.

ТОВ «Кнауф Гіпс» – один із найбільших у Росії виробників будматеріалів. Виторг корпорації в 2021 році склав 20,9 млрд рублів (для переведення в гривні діліть приблизно на три).