Через повітряну блокаду разом з туристами з Криму зник і туристичний форум
08.05.2022   //   1 Переглядів

Форум-виставка «Інтурмаркет. Крим», яка мала пройти в Євпаторії наприкінці наступного тижня, не відбудеться у заявлені дати – захід перенесено через закриття авіасполучення з тимчасово окупованим півостровом.

Про це повідомляє видання TOURDOM.RU.

У пресслужбі окупаційного Міністерства курортів та туризму регіону пояснили, що захід довелося перенести на осінь. Заявлена причина переносу — встановлене Росавіацією обмеження на рейси до аеропорту Сімферополя та продовження дії жовтого рівня терористичної небезпеки у семи районах півострова.

Минулого року частина заходів «Інтурмаркет. Ялта», яка проходила в регіоні з 18 по 20 листопада, перенесли на поточну весну через складну епідеміологічну ситуацію, пов’язану зі зростанням заражень COVID-19 серед місцевих жителів та туристів.

Перенесення заходу відбулося на тлі провалу туристичного сезону в Криму. Раніше повідомлялося, що завантаженість севастопольських готелів на травневі свята впала в чотири рази. Крім того, прогнозується, що у зв’язку з «жовтим» рівнем терористичної загрози Крим недорахується 90% туристів цьогоріч.