Через санкції заморозили важливий іноземний проект у Калінінградській області
06.05.2022   //  

Через введені проти РФ санкції страждає і економічно слаборозвинений Краснознаменський регіон у Калінінградській області. Про це пише видання «Руський Захід».

Як розповів Дмитро Чубарєв, голова адміністрації Краснозманенського муніципального округу, є певні складнощі з реалізацією перспективного проекту у самому Краснознаменську, поряд із греблею на річці Шешупі.

«У нас є одна програма, яка через санкції зупинена», – сказав Чубарєв, відповідаючи на запитання, чому не можна зараз облаштовувати майданчик для відпочинку в ареалі, який планується під інвестиційний проект.

«Ми мали проектну групу, яка розмовляла з австрійськими інвесторами. Проводилися переговори про те, що ми в районі мосту, в районі греблі буде зроблено проект, друга черга будівництва греблі, це гідроелектростанція, яка дала б на дешеву електроенергію. У нас далі йде розвиток, це хаб морозильників для шокового заморожування, для того, щоб готувалася продукція, для експорту на решту території нашої батьківщини з тією ягідною продукцією, що виробляється у нашій області… На жаль, проект не рухається, він законсервований», – розповів Чубарєв.