В Крим на «майські» не приїде 90% туристів, їх відправляють в Дагестан
18.04.2022   //   1 Переглядів

У зв’язку з «жовтим» рівнем терористичної загрози Крим недорахується 90% туристів цьогоріч. На «майські свята» російські туристи поїдуть до Дагестану, повідомляє видання ForPost (Севастополь).

На півночі Криму, на Кубані та ще у п’яти регіонах запроваджено жовтий рівень терористичної небезпеки. Авіасполучення в південному напрямку закрите. Тому туристи можуть потрапити тільки автошляхами або поїздом, що довго і виснажливо. Днями туристична асоціація АТОР оприлюднила результати опитування, які показали, що 39% готові відпочивати на Чорному морі. Але 64% з них хочуть добиратися на курорт літаком. А це нині можна зробити тільки в Сочі. Кількість людей, що планують добиратися поїздом втричі менша.

Цього року конкуренцію Криму та Краснодарському краю становитиме Дагестан, куди вперше будуть відправлені чартери. Тижневий тур на двох коштує біля 50 тис рублів.

Експерти кажуть,  що комфортному відпочинку в Дагестані заважає скудність готельного фонду та низький рівень пляжів на Каспійському морі.