Псков міг би жити два роки на суму, яку Росія витратила на пропагандистів у січні-березні
18.04.2022   //   1 Переглядів

За січень-березень 2022 року Росія витратила на пропаганду в державних засобах масової інформації 17,4 млрд рублів, що втричі більше, ніж за аналогічний період 2021 року. На ці кошти Псков міг би жити два роки, Сиктивкар – майже два роки, а Воронеж – пів року.

Як пише «The Moscow Times», уряд Росії різко збільшив фінансування державних ЗМІ на тлі війни з Україною, після початку якої градус державної пропаганди досягнув рівнів, небачених із часів сталінського СРСР.

За січень-березень цього року за статтею «Засоби масової інформації» федеральний бюджет виділив 17,4 млрд рублів (для переведення цін у гривні діліть приблизно на три). Порівняно з аналогічним періодом минулого року (5,4 млрд рублів) витрати на державні телеканали, агенції та видання підскочили у 3,2 раза.

За 17,4 млрд рублів місто Псков може прожити два роки, Сиктивкар – рік і вісім місяців, а мільйонник Воронеж – півроку. Це підрахувало федеральне видання «7х7 – Горизонтальна Росія», яке було заблоковане Роскомнаглядом у березні, після вторгнення Росії в Україну.