Нове лице крадія в російських магазинах: жінки старше 50-60 років в пристойному одязі з емоційним надривом
13.04.2022   //   2 Переглядів

Торгівельні мережі відмічають в останній тижні збільшення випадків крадіжок продуктів харчування, а також зміну вікової та соціальної категорії крадіїв. Тепер це жінки-пенсіонери, які змушені красти через зниження рівня доходів та «емоційний надрив».

Про це виданню «Бизнес-онлайн» (Казань) розповів власник ТД «Челны-Хлеб» Едуардов Юнусов.

«До цього крали професіонали чи напівпрофесіонали – як правило чоловіки та жінки середнього віку. Вони діяли по відпрацьованій схемі: сьогодні одна мережа, завтра – друга, потім – третя… Сьогодні лице крадія змінилося. Тепер це, як правило, жінка старше 50-60 років в пристойному одязі. Це звичайний покупець, який сьогодні вимушено вирішує свої питання в області харчування», – сказав він.

За його словами, серед пенсіонерів з обмеженим достатком відбувся «емоційний надрив». Тому саме серед цієї категорії збільшилося число злочинів.

За розрахунками бізнесмена, втрати від крадіжок в його мережі з 62 торгівельних точок за місяць виросли на 800 тисяч рублів.

«Народ нервує. І це видно», – сказав Юнусов.

Він прогнозує, що через стрімке подорожчання продуктів харчування в найближчі місяці російські магазини будуть змушені зменшити на чверть свій асортимент, відмовившись від більш дорогих харчів та делікатесів.