В Єкатеринбурзі (РФ) м’ясо подорожчало в півтора-два рази
09.04.2022   //   1 Переглядів

Після різкого подорожчання свинина та яловичина стали розкішшю для покупців Єкатеринбургу (Свердловська область. РФ). Ціни на різні види м’яса виросли в півтора-два рази.

Про це пише Е1.ru.

Видання порівняло чеки з місцевих магазинів за січень та квітень. І виявилося, що, наприклад, що яловичий фарш коштував в січні 278 рублів за кілограм, а тепер його ціна 610 рублів. Це дорожче вдвічі. А свинячий карбонад тепер коштує 379 рублів, хоча три місяці назад він був дешевший на сотню рублів. Ребра подорожчали майже вдвічі.

Практично не змінилася тільки ціна курячого філе.

В коментарях читачі пишуть, що видання навело найнижчі ціни на м’ясо, а насправді ціни стрибнули ще вище мінімум на 50%.  Читачі жартують, що стаття про різке подорожчання м’яса вже не є якоюсь визначною новиною через потік негативних змін в їх нинішньому житті.

«В підвищенні цін на м’ясо винні як завжди Байден і Зеленський, вони ж винні в підвищенні цін на будматеріали, квартири, машини, туалетний папір, на письмовий папір… Навіть рублт, що зміцнив, нам не в допомогу», – написав в коментарях читач.