На Бєлгородщині (РФ) 75% підприємців стрічали корупцію, а 9 із 10 не бачать боротьби з нею
08.04.2022   //   25 Переглядів

У Бєлгородській області РФ 75% підприємців стикались із тими чи іншими проявами корупції. Дев’ять із десяти не бачать позитивного впливу органів профілактики на прояви корупції. Про це регіональна прокуратура повідомила виданню «Бел.Ру».

Із 2021 року до правоохоронців від бізнесменів надійшло 50 звернень на неправомірні дії представників муніципалітетів. Кожне третє звернення визнали обґрунтованим. Найбільш часто зверталися щодо перевірок, необґрунтованого притягнення до адміністративної відповідальності, створення адміністративних бар’єрів під час розгляду заяв та звернень.

Після опитування з’ясувалося, що 75% підприємців стикалися з корупцією, особливо у сфері держзакупівель. Згідно з опитуванням, дев’ять із десяти бізнесменів не бачать позитивного впливу органів профілактики на прояви корупції. Також у прокуратурі визнали, що найчастіше підприємці самі не хочуть звертатися до правоохоронців та повідомляти про тиск з боку органів влади. Це пов’язано з тим, що вони побоюються упередженого ставлення у майбутньому з боку тих, хто розподіляє бюджетні кошти.