У Брянську (РФ) бояться, що імпортозаміщена продукція місцевих молочників доведе до моргу
06.04.2022   //   1 Переглядів

Кореспондент «Брянських новин» почитав новини місцевого молочного виробництва і запитав, чи під імпортозаміщенням мали на увазі розквіт фальсифікату. Далі дослівно.

Ознайомився напередодні із новинами брянського молочного виробництва за тиждень.

«Фахівці Центру гігієни та епідеміології в Курській області провели 18 зразків масла та забракували 7. Серед їх числа виявилися і два брянські виробники. У виробника ЗАТ «Карачевмолпром» у маслі вершковому «Селянському» жирністю 72,5 відсотка торгової марки «Село Маслівка» було встановлено невідповідність жирнокислотного складу, а також занижена масова частка жиру, завищена масова частка вологи. У маслі солодко-вершковому несолоному «Селянському» жирністю 72,5 відсотка ТОВ «ТД «Дубрівкамолоко» виявлено наявність рослинних жирів».

«У діяльності молокопереробного підприємства ТОВ «Навлінські продукти» Брянської області було виявлено дива. Обсяги молока, що надходить на завод, і продукції, що випускається, не відповідали. Як повідомили у прес-службі Россільгоспнагляду по Брянській, Смоленській та Калузької областях, виробничники вносили недостовірні дані або зовсім не вказували їх».

Це лише за останній тиждень. Це лише ті, хто попався. У мене у зв’язку з цим виникло питання. Допоки виробників фальсифікату триматимуть на плаву? Чи це і є те хвалене імпортозаміщення? Чи не час ці виробництва закрити, а керівництво віддати під суд?

Наступного разу, коли черговий вгодований чиновник розповідатиме вам про успіхи російського молочного виробництва, змусьте його з’їсти брянського імпортоЗАЩЕМЛЕНого тухлого масла з рослинних жирів.