Жителька пожалілась на розбиті сходи будівлі: «Можна подумати, що Брянськ бомбили»
04.04.2022   //   1 Переглядів

У центрі Брянська на вулиці Дуки «розбомбили» колишню будівлю філії Московського психолого-соціального університету. Жителі міста поскаржилися виданню «Брянські новини» на недоглянутий зовнішній вигляд колишнього головного корпусу вишу.

Жителька міста Марія сказала «Брянським новинам», що вона вже кілька разів звертала увагу персоналу закладу, де зараз розташовані дитячі секції, на незадовільний стан ґанку.

«Якщо подивитися на це, можна подумати, що Брянськ бомбили. Але ні, нічого подібного. Сходинки вже давно перебувають у такому вигляді. Нікому немає справи, хоча ходити там реально небезпечно, особливо взимку», – заявила городянка. Фото це підтверджують.

У коментарях до новини «Міського» будівлю приписали депутату обласної думи та екс-меру Брянська Миколі Патову: «А хазяїн будівлі Патов чи Платов, не пам’ятаю точно ім’я цього генія, більше не хазяїн своєї будівлі?» «Патов. У його родичів багато чого є в місті. Отримав від свого перебування в депутатах максимум вигоди. Для себе».

Інший читач написав: «Не судилось Брянську стать красивим… Нашим танцюристам у владі тепер не тільки Обами-Байдени заважатимуть, а й навіть Зеленські-Порошенки….».