Мешканці Уралу скуповуються люксовим товаром через Казахстан з націнкою в 250%
04.04.2022   //   2 Переглядів

Люксовий одяг іноземних брендів в Єкатернбург планують закуповувати через Казахстан, хоча значно це дорожче. Товар потрібно чекати два-три тижні.

Про це пишуть «Моменты».

«Єдиний надійний варіант закупівлі зараз через Казахстан. Проблема в тому, що це зайві два-три тижні доставки і дорожче на 200-250%», – розказав видання один з уральських покупців.

Інші мешканці також підтвердили, що будуть возити одяг через Казахстан. Для цього існують спеціальні сервіси.

«Є спеціальні компанії які займаються вантожоперевезенням. А з 30 березня відкриють сухопутний кордон через Казахстан, Монголією і Росією, так що одяг можна буде возити без проблем», – розказала виданню мешканка Єкатеринбурга Олександра Каліночкіна.

Ще одним варіантом для мешканців Уралу купити іноземні речі – знайти перекупщиків за кордоном. В цій схемі існує дві проблеми: шахраї, які видають себе за перекупщиків, та невизначеність з цінами.

«З самою доставкою проблем немає. Є велика проблема з цінами», – розказали і інтернет-магазині, що займається доставкою люксової косметики та парфюмерії із Америки та Європи.

Як писали «Наші гроші», Казахстан разом з Грузією, Киргизстаном та Вірменією стали країнами, чи її пластикові банківські карти зарубіжних банків почали пропонувати продавці росіянам. При цьому, вартість карточки останнім часом зросла вдвічі – до $600 за штуку.