У Рязані (РФ) очікують стрибок крадіжок автівок через вихід закордонних виробників з РФ
03.04.2022   //   2 Переглядів

Рязанська поліція готується до зростання кількості автовикрадень через вихід автомобільних компаній з російського ринку і відповідно брак запчастин.

Про це повідомив начальник управління Міністерства внутрішніх справ у Рязанській області Володимир Алай, відповідаючи на запитання депутатів облдуми, повідомляє видання «Вид сбоку».

Питання задав депутат від КПРФ Денис Сидоров. «Чи не буде таке, що почнуть, по суті, красти автомобілі та розпродувати на запчастини?» – запитав Сидоров, поцікавившись, чи рязанська поліція готова до такої ситуації.

«Щодо угонів автотранспорту. Так, ми готуємось до цього напливу, – відповів Алай. – Я вже зв’язуюсь з іншими регіонами, з Москвою та областю, розмовляємо з цього питання, як краще зробити, як запобігти цьому виду злочину, щоб він не розширювався дуже сильно».

За словами Алая, у Рязані збільшено штат батальйонів Державної інспекції безпеки дорожнього руху  на 30 одиниць. «Всі екіпажі розкидатимуться територією всієї Рязанської області планомірно. І де буде сплеск крадіжок, угонів, обов’язково там акцентуватимемо свою увагу», – сказав глава рязанської поліції.

Як повідомлялося, ключові автовиробники тікають з Росії, а російський ринок без імпортних складових стабільно працювати не зможе.