Після чотириразового подорожчання паперу в Рязань (РФ) завезли дешевший бежевий папір, який містяни не хочуть купувати
01.04.2022   //   3 Переглядів

У Рязані (РФ) після стрімкого подорожчання офісного паперу у місцевих канцелярських магазинах з’явився новий офісний папір із позначкою «ECO». Про це повідомляє «РЗН.Інфо».

Як раніше писало це видання, станом на 18 березня у Рязані пачка офісного паперу подорожчала в чотири рази. Тоді кореспондент РЗН.інфо сходив у магазин канцтоварів та поспілкувався з продавцями та покупцями.

«Начальник попросив купити папір А4. Ціна виросла, місяць тому ми купували по 250 рублів за упаковку, а зараз уже не менше ніж 900 рублів. Ось узяв останні п’ять пачок із полиці, більше немає», – розповідав тоді журналістці покупець.

Трохи більше ніж через 10 днів у магазинах з’явився новий папір з відміткою «ECO» кольору слонової кістки. За словами продавців, невибілений папір надійшов у продаж 29 березня. Вони зазначили, що поки що це «пробний товар» і є лише п’ять пачок.

«Коштує бежевий папір поки 458 рублів, не виключено, що ціна підніматиметься. Офісного білого паперу в нас залишилося лише дві пачки. Він коштує, відповідно, дорожче – 575 рублів», – розповіли у магазині.

Видання зазначило, що ECO папір має коричневий відтінок, але такий же щільний, як і звичний папір формату А4. Проте покупці не поспішали скуповувати новинку та робили свій вибір на користь «традиційного» паперу.

У магазині мешканка Рязані попросила продавця на касі знайти їй білий офісний папір. Касир неохоче витягла одну з останніх пачок.

«Поки що є можливість купити білу — братиму її. Не в цьому магазині, то в іншому. Коли її не залишиться, доведеться купувати піскову», — зазначила покупець.

Поки що офісний невибілений папір з’явився в деяких канцелярських магазинах міста.

Як повідомлялося, у сусідній Липецькій області у зв’язку із багаторазовим збільшенням вартості паперової продукції зупинили видачу чеків безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті.  А у Хакасії через брак паперу новонародженим не видають документи.