Житель Уфи отримав протокол про дискредитацію росармії за те, що у кафе розповів про обгорілих гвардійців в Ірпені
29.03.2022   //   2 Переглядів

Поліція склала протокол на жителя Уфи Германа Ахметшина за дискредитацію армії РФ через розмову у кафе, повідомляє «ОВД-Інфо».

За словами Ахметшина, там він вступив у суперечку з чоловіком у формі Росгвардії, який розповідав про її доблесті, і заявив, що «деякі представники цієї організації вже валялися в голому та обгорілому вигляді на мосту через річку Ірпінь».

Після цього у них відбулася словесна суперечка, Ахметшину не дали вийти з кафе. Поліція, що приїхала, затримала чоловіка і доставила до поліцейського відділку. Через три години Ахметшина відпустили з протоколом за статтею про дискредитацію російської армії.

Пізніше у «ВКонтакте» він виклав іронічне каяття: «Я більше не дискредитуватиму вашу гаряче улюблену російську армію. Тільки ось не знаю, чи дискредитуватимете її ви і всі інші патріоти тим, що ви досі не в Україні. Поки ми не маємо статті «героїзація української армії», я дозволю собі нагадати вам, панове, що в українських військкоматах немає відбою від бажаючих воювати. Я живу біля одного з російських військкоматів і поки що не бачу там такої ж картини».