Чиновник заявив, що без підтримки великих виробників Псковщина залишиться без їжі
28.03.2022   //  

Псковщина залишиться без харчів, якщо не підтримає великих виробників. Про це заявив в ефірі радіо «ПЛН FM» голова комітету з сільського господарства та державного технічного нагляду Псковської області Микола Романов.

Чиновник зазначив: «Приватник не нагодує всю область. Так складається, що, якщо ми не звертатимемо на великих виробників увагу, то залишимося без їжі, тому тут мислити треба тверезо і підходити до питання з холодною головою».

За словами Миколи Романова, фермери Псковської області виробляють лише близько 8% харчової продукції. На його думку, більшість невеликих приватних господарств зможуть перебудуватися в ситуації, що складається, і продовжити роботу. «Більше страждають великі підприємства, мають високотехнологічне виробництво, все більше зав’язано на імпорт. Більше уваги треба приділяти великим господарствам», – наголосив він.

Нагадаємо, місцеві виробники жалілися виданню «Псковська стрічка новин», що добрив немає, упаковки для молока не вистачає, а Дума верзе дурниці про бідони і молокомати.