У Брянську обурились цінами на взуття, в якому білоруськими виявились лише шнурки
27.03.2022   //   1 Переглядів

До редакції брянського видання «Міський» звернулася жінка, яка надіслала фотографії продукції з Білорусі. Вона зазначила, що зростання цін на імпортні товари російський народ якось виправдовує курсом долара і міжнародною ситуацією. Натомість білорусів він вважає союзниками і погано розуміє зростання цін на продукцію із сусідньої країни.

Видання цитує:

«Зайшла до взуттєвого магазину «Marko». Взуття там не аж яке модне, але завжди зручне, якісне і недороге. Було недороге. Черевички на весну, які коштували трохи більше трьох тисяч, зараз підскочили на півтори тисячі – майже п’ять тисяч рублів! Я питаю продавця – що за ціни на білоруське, здавалося б, взуття? 4 800, 5 600 за звичайні весняні туфлі??? Вона мені відповідає: а що ви хотіли? Підошва німецька, верх – італійська шкіра, а ось шнурки наші, Брест. Тобто і тут подорожчання, яке жоден штаб не відслідковує. То де ж люди бачать збереження цін?».

Ще читачка поскаржилась на ціни гольфів та шкарпеток білоруської компанії «Conte». У магазині «Каліта» у Московському мікрорайоні пачка з двох пар звичайних капронових гольфів коштувала 232 рублі (67 грн.). Раніше ціна була вдвічі нижча – 119-130 рублів (35-38 грн.). Трохи нижчу ціну вдалось знайти на Північному ринку в Бежиці – 181 рубль (53 грн.). Однак це все одно від третини до півтора раза дорожче за вищезгадані старі ціни.

Продавчиня сказала, що ціни ростуть щодня. Колготки «Conte», які продаються по 495 рублів (144 грн.), у наступному завозі будуть по 600 рублів (174 грн.) – на 20% дорожче.