Доки РФ спалює гроші в Україні, в Смоленську розвалюються трамвайні рейки і дороги (фото)
27.03.2022   //   1 Переглядів

Жителі Смоленська вже давно чекали на ремонт зношених трамвайних рейок по вулицях Крупської та Тенішевої, по яких трамваї ледве їздять. Однак місцева влада відповіла, що не планує їх ремонтувати через відсутність грошей. Про це пише видання «Реадовка.Ру».

Знос полотна такий, що громадський транспорт ледве їде, деренчачи на сотні метрів навколо. Жителі сусідніх будинків страждають від вібрації, а самі трамваї швидше зношуються і стають непридатними. Сторінка ВКонтактє «Смоленський транспорт» опублікувала відповіді офіційної спільноти смоленської мерії щодо оновлення рейок:

«У зв’язку з обмеженим фінансуванням у 2022 р. капітальний ремонт площі Перемоги не планується. Капітальний ремонт проїжджої частини і рейок по вулиці Тенішевої поки не планується. Муніципальним контрактом на виконання робіт із капітального ремонту вулиці Кірова ремонт трамвайних шляхів на пер. Кірова-Тенишевої не передбачається».

Саме у площу Перемоги в історичному центрі Смоленська впирається вулиця Тенішевої.

Видання підсумувало:

«Таким чином, транспортна мережа міста за нинішнього складу адміністрації може повільно повзти у бік цвинтаря: як довго проживуть скинуті «з панського плеча» (Москви) трамваї на такому полотні і що чекатиме трамвайний парк міста при хронічному дефіциті грошей, здається, додатково пояснювати не треба».

Тим часом інше місцеве видання «SmolNews» за матеріалами соцмереж показує, як жителі міста латають дороги підручними засобами. Яму біля школи №34 автомобілісти заклали залишками крісла, а яму біля будинку №46 на вулиці Рилєнкова – килимом зі смітника.