Як кореспондент шукав цукор по магазинах Вєлікого Новгорода: «Хіба це цукор? Сльози!»
26.03.2022   //  

Офіційно лише за минулий тиждень цукор у Новгородській області подорожчав на 19%, про що написали «53 Новини». Місцевий чиновник порадив не панікувати, якщо цукру немає в найближчому магазині, а сходити в наступний. «Пароплав Онлайн» спробував.

У першому магазині «Осінь» на Федорівському струмку по дорозі на роботу кореспондент цукру не знайшов. Там не знали, коли він з’явиться.

Через дорогу в «Магніті» вдалося знайти дев’ятсотграмову пачку цукру «Чайкофський Екстра» за 109 рублів (від «Наших грошей»: тобто 121 рублів, або 36 грн. за кілограм).

У магазині «Вірний» на Великій Московській цукру не було, а в «П’ятірочці» біля мосту Олександра Невського був тільки шматковий по 83 рублі та тростинний по 169 рублів.

На полиці наступного «Магніту» стояв шматковий цукор по 79 рублів і «Чайкофський Екстра» за 109 рублів, але всього кілька пачок. Продаж деяких товарів тут обмежений.

Зрештою в «Стрічці» на Псковській знайшлося багато акційного цукру по 72 рублі.

Кореспондент підсумовує: «Загалом, заступник міністра Максим Васін має рацію, не знайшовши цукру в одному магазині, можна пошукати його в наступному. Але хіба це цукор? Сльози! Декілька пачок на полицях на дев’ять ранку! Та й обходиться, зрештою, він у 70, 80, навіть у 110 рублів! Тоді як наприкінці лютого кілограм цукрового піску можна було придбати за 50 рублів». Отже, фактично тепер містяни платять від 40% до двох разів дорожче. По курсу 50 рублів – це 15 гривень, а 70-110 рублів – 21-32 гривні.