У Томську через зростання цін дитсадки прибрали з меню м’ясо, сири та соки
26.03.2022   //  

Меню у дитячих садках Томська скориговано через зростання цін – дітям не дають соки, яловичину та рибу, повідомили батьки редакції РІА Томськ.

До редакції надійшли скарги від батьків на коригування меню в дитячих садках через зростання цін. Так, за словами мешканки Томська Ганни, у муніципальному дитячому садку №21 з раціону прибрали рибу, яловичину, банани, апельсини, сири та соки.

Як пояснив агентству начальник міського департаменту освіти Максим Савенков, незважаючи на коригування харчування, всі норми щодо калорійності та кількості вітамінів дотримані.

«Батьківська плата за дитячий садок становить 135 рублів на день. Ці кошти йдуть виключно на харчування дітей. Всі освітні програми, а також утримання дитини в садку оплачує муніципалітет. Зрозуміло, що в нинішніх умовах забезпечити 5-разове харчування на таку суму дуже складно. Проте керівництво дитсадків докладає до цього всі сили», – розповів Савенков.

Він уточнив, що меню дитячого садка затверджується в Росспоживнагляді, тому, незважаючи на коригування, щоденний раціон містить необхідний набір вітамінів, мікроелементів і витримує встановлену калорійність.

У прес-службі мерії додали, що востаннє плата за дитячі садки індексувалася в Томську в 2020 році.