В Тюменській області (РФ) уживані автівки подорожчали у 2,5 рази
24.03.2022   //   1 Переглядів

Вживані автомобілі в Тюменській області за кілька тижнів подорожчали, в середньому на 100%-150%. Про це «ura.ru» повідомив професійний автоперекупник.

«Б/в машини на тюменському авторинку подорожчали на 100%-150%. Якщо раніше вживану іномарку класу B можна було купити за 300 – 400 тис. рублів, то тепер та сама машина обійдеться в 600-800 тис. рублів. І ціни продовжують зростати», – пояснив співрозмовник агентства на умовах анонімності.

Він додав, що через зростання цін у Тюменській області знизився попит на вживані автомобілі. Це призвело до того, що продаж вживаних іномарок класу «Люкс» практично зупинився. «З дорогими автомобілями ситуація складніша. Не всі готові віддавати за машину 3 млн. рублів, якщо кілька тижнів тому вона коштувала 1,5 млн. рублів», – додав співрозмовник ura.ru.

Водночас працівники сервісних центрів розповіли агентству, що вартість техобслуговування автомобіля в Тюмені зросла у два рази із січня.

«Ціна піднялася вдвічі на все із січня. Олива, яка раніше коштувала 4 тисячі рублів, тепер майже 9», – розповідає оператор «Білого Сервісу».

В інших автосервісах також спостерігається помітне зростання цін на технічне обслуговування. Так вартість за заміну олив, фільтрів та оплата роботи вийде для автомобілістів приблизно 9 тисяч рублів у автосервісі «ФМ Сервіс», а у «Схід Сервіс» приблизно 15 тисяч рублів. Що дорожче, ніж було наприкінці січня майже вдвічі.