У російських магазинах Zarina на 80% подорожчав одяг навіть із старих партій, який продавали зі знижками
24.03.2022   //   8 Переглядів

Внаслідок введення санкцій з Росії пішли багато закордонних виробників і місцеві ретейлери різко підняли ціни як на імпортну, так і на російську продукцію, включаючи товари зі старих партій, пише Forbes.ru з посиланням на «Известия».

У магазинах Melon Fashion Group (бренди Zarina, Befree, Love Republic, Sela) на 80% подорожчали навіть ті речі, які у лютому продавалися зі знижками. Співробітники магазинів повідомили, що підвищення цін торкнулося більшої частини асортименту.

У взуттєвій мережі «Рандеву» ціни зросли вдвічі, в середньому взуття подорожчало до 8000 рублів. Співробітниця однієї з точок пояснила, що зростання цін пов’язане із зупинкою імпорту з Європи, на яке припадало 90% асортименту. При цьому ціни піднімають і на товар, який надійшов у продаж ще минулого року. Водночас у самій компанії Forbes заявили, що ціни в магазинах у середньому зросли на 32%, і їхнє підвищення проводилося поступово. Там також підтвердили, що асортимент складається переважно із зарубіжних брендів, що закуповуються у валюті.

Російський бренд 12 Storeez підняв ціни в середньому на 30%, повідомили в компанії. Подорожчання в 12 Storeez пов’язали із знеціненням рубля – 90% собівартості виробів залежить від курсу валют.

Магазини парфумерії та косметики «Л’Етуаль», «Рів Гош» та інші також значно підняли ціни, а найбільше подорожчання, за словами співробітників магазинів, сталося у преміальному сегменті, пишуть «Известия». Наприклад, туалетна вода Dior об’ємом 50 мл у «Л’Етуаль» у лютому коштувала 7100 рублів, у березні – 9880 рублів. При цьому обидві мережі скасували дію знижкових карток для товарів кількох брендів, включаючи Chanel та Dior, стверджує газета.