Санкції проти Росії: арешт яхти Сечіна, дефіцит ліків, блокування кафе/ Sanctions against Russia: arrest of the yacht Sechin, shortage of drugs, blockade of cafes
03.03.2022   //   61 Переглядів

🔥 Ураження санкційною зброєю продовжуються – 22🔥 (шерте хороші новини)

 

⚡️Французька влада захопила яхту Ігоря Сєчіна з «Роснефти». Яхта «Amore Vero» коштує $200 млн.

 

⚡️Бразильський авіавиробник Embraer перестане постачати до РФ запчастини для своїх літаків, а також обслуговувати авіапарк російських компаній.

 

⚡️Poster POS заблокував 10 тисяч кафе в Росії. Замість звичайного робочого інтерфейсу на екранах та чеках з’явилися заклики зупинити війну. Poster POS — це софт, який дозволяє рестораторам створити віртуальну карту зали, приймати та контролювати замовлення, вести касу, друкувати чеки, вести складський облік, базу клієнтів та список співробітників.

 

⚡️Санкції можуть призвести до збоїв постачання ліків та медичних пристроїв до Росії. Доставку ускладнять банківські та судноплавні обмеження, кажуть експерти. Частка імпортних ліків, не враховуючи дженериків з імпортними компонентами, становить у Росії понад 50%.

 

⚡️IKEA тимчасово припиняє діяльність в Росії та Білорусії. Магазини шведської компанії закриються до 31 травня. Співробітники продовжать працювати на складах та отримувати зарплати.

 

⚡️Російська залізниця скасовує дію банківських гарантій при оплаті за вантажні перевезення. Тільки передплата «живими» грошима.

 

⚡️Suzuki зупиняє поставки в РФ авто та мотоциклів.

 

⚡️Велика Британія заборонила російським авіа-  та космічним компаніям користуватися послугами страхування чи перестрахування прямо чи опосередковано.

 

#російський_воєнний_корабль_йди_на_ху!

💛💙