Теща голови ДСНС стала власницею нерухомості на мільйони
09.02.2022   //  

Тамара Крицко – теща нового керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій України Сергія Крука, за останні роки стала власницею трьох квартир у Рівному та замовила будівництво коштовного котеджного будинку. Доходів на такі витрати офіційно вона не мала.

Про це йдеться в матеріалі Алли Максимчук для «Четвертої влади».

Сергій Крук став тимчасово виконуючим обов’язки керівника ДСНС у листопаді 2021 року. До цього він 25 років працював в державним рятувальником, останні шість років очолював головне управління ДСНС в Рівненській області.

Крук за реєстром має тільки одну квартиру в п’ятиповерхівці на вулиці Польовій у Рівному, яку купив у 2005-му, згідно даних реєстру. Родина мешкала у приватному будинку під Рівним площею понад 200 квадратів, що оформлена на матір Сергія Крука. На дружину Олену Крук зареєстрована дача в селі Нова Українка 16 кілометрів від Рівного біля соснового лісу.

Будинок Круків

 

Натомість на матері Олени Крук  – Тамарі Крицко, у власності відразу три квартири в Рівному, які вони купила протягом 2013-2019 років. Одна з них –  в центрі міста, має площу 65 квадратів.

Також 2016 році теща керівника ДСНС замовила будівництво у мажорному котеджному масиві Макарова-Пржевальського у Рівному. За документами там зводять блокований житловий будинок, ділянка вже отримала адресу. Забудовником була група компаній «Стоград». В 2020 році Крицко стає співзасновником фірми з цієї групи – ТОВ «Клуб дом захід» і внесла 1,15 млн грн. до статутного фонду. Але через п’ять місяців покину фірму.

Котедж будівництва Стоград (фото з сайту компанії)

 

Тамара Крицко

Тамара Крицко мешкає і працює у селі Поповичі на Волині. Там вона директорка сільського будинку культури та очолює фольклорний колектив.

Офіційно в 2016-2021 роках вона отримувала в місяць біля двох-трьох тисяч зарплати «чистими». 2020-го Тамара Крицко зареєструвалась приватною підприємицею. Основним видом діяльності вказала діяльність страхових агентств і брокерів. При реєстрації вказали контакти її доньки та дружини Сергія Крука – Олени: номер телефону та електронну пошту alenamns0304@gmail.com – ім’я, абревіатура МНС та дата народження старшої доньки Круків.