Фірмі депутата заплатили зайві 15% за завищені обсяги ремонту лікарні в рамках «Великого будівництва»
08.02.2022   //  

Прокуратура скерувала до Соснівського райсуду Черкас обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства, який є депутатом Черкаської обласної ради. Про це пише видання «18000» з посиланням на інформацію Черкаської обласної прокуратури.

За інформацією «18000», йдеться про тендер на капітальний ремонт приміщень приймального відділення головного корпусу КНП «Канівська центральна районна лікарні» по вул. Успенська, 15 м. Канів Черкаської області, який у 2020 р. замовив Департамент будівництва Черкаської облдержадміністрації.

Договір уклали на 5,6 млн грн. з ПП «Уманьрембуд 2». Директором цього підприємства був Олександр Ковальчук. Він є депутатом Черкаської обласної ради від фракції «За майбутнє».

За версією слідства, обвинувачений, діючи від імені генпідрядника, не забезпечив належний контроль за виконанням робіт по капремонту приміщень приймального відділення лікарні, що входить до державної програми «Велике будівництво», і допустив видачу офіційних документів, в яких були вказані завищені обсяги будівництва. Внаслідок службової недбалості директора підприємства бюджету завдано матеріальних збитків на 750 тис грн., або 15% від ціни тендеру.

Раніше в ході розслідування цієї справи, підозри отримали два чиновники Черкаської обладміністрації – Олександр Мацко та Владислав Журавльов.

Від «Наших грошей»

З кінця вересня 2021 р. керівником ПП «Уманьрембуд 2» є Артур Фокін, власником вказано Альону Ковальчук.