Консультант «Великого будівництва» Голик ввійшов до вузького кола осіб, які обговорють вибори з Зеленським
06.02.2022   //   1004 Переглядів

Юрій Голик ввійшов до числа обраних, які беруть участь у брейнштормах щодо майбутніх виборів президенту та парламенту за участі Володимира Зеленського. Про це написав Роман Кравець в «Українській правді».

Якщо Зеленський втратить свою посаду, існує велика ймовірність відкриттю різних проваджень правоохоронними органами.  Як приклад, підозри можуть стосуватися проєкту «Велике будівництво», зарплат в конвертах депутатам, «Вагнергейту» і так далі, вказує видання.

Відтак старт системної підготовки до наступних виборів планується на весну 2022 року.

За даними двох високопоставлених співрозмовників УП, таке питання кілька разів обговорювали на брейнштормах за участі президента Володимира Зеленського, Андрія Єрмака, заступника голови ОПУ по регіоналці Кирила Тимошенка, консультанта «Великого будівництва» Юрія Голика, голови фракції «Слуга народу» Давіда Арахамії, віцеспікера Ради Олександра Корнієнка, та голови партії «СН» Олени Шуляк.

«Щоб у вас не було якоїсь ілюзії, що вони якось там сидять і лише по виборах розмовляють – це не так. Там говоримо загалом про актуальні проблеми. Про Петра, про Діму Разумкова, про партію, про фракцію, про вибори президента теж говорили. Там не приймаються рішення, а просто обмінюються ідеями», – пояснює близький соратник президента.

Нагадаємо, за часів Петра Порошенка Юрій Голик був радником очільника Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка та рекламував успіхи у тендерно-будівельній діяльності. Тоді «Наші гроші» перевірили закупівельні ціни по ремонту доріг на загальну суму 1,93 млрд грн, якими дуже хвалився Юрій Голик. Та виявилось, що Дніпропетровська ОДА замовляла асфальтобетон у півтора рази дорожче від сусідніх областей.

Після обрання Володимира Зеленського президентом Юрій Голик став консультантом «Великого будівництва», на яке зараз витрачається вже 11% усього держбюджету України. А Валентин Резніченко знову очолює Дніпропетровську ОДА (див. «Скільки відсотків «Великого крадівництва» у «Великому будівництві»?)