У Кличка судяться з ДАСУ щодо ремонту кінотеатру «Київська Русь» за 288 мільйонів
31.01.2022   //   191 Переглядів

КП «Київкінофільм» КМДА 14 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Ж.О.К.» ремонт кінотеатру за 287,76 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року мають виконати капітальний ремонт будівлі кінотеатру «Київська Русь» по вулиці Січових Стрільців, 93 у Шевченківському районі Києва. Зокрема передбачено три зали на 120, 195 та 1040 місць із проекційним, акустичним і світловим устаткуванням, медіасистеми на базі LED, внутрішнє оздоблення, фасади, вітражі, підлоги, покрівлі, ліфти, інженерні мережі, протипожежні системи, а також благоустрій навколишньої території тощо. У великій залі після капремонту можливо буде проводити концерти.

На фото проект реконструкції та наявний стан будівлі:

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, значні кошти припадають на HPL-панелі FunderMax Exterior (декор 0026 NT) товщиною 6 мм. Зокрема гнуті панелі Exterior коштують 15 тис грн./кв. м, а рівні панелі – 2 тис грн./кв. м. У відкритих джерелах рівні панелі FunderMax Exterior товщиною 6 мм можна знайти за ціною від 2 782 грн/кв. м.

Проектор NC-3541L для великої зали коштує 3,00 млн грн., а два проектори NC-1402L для малих зал – по 1,50 млн грн. Їхнім виробником є «Sharp NEC Display Solutions» (Японія).

Глядацькі крісла «Краків» із оббивкою вогнетривкою тканиною купили по 7 тис грн.

Ціни сталі, деревини, бетону, цегли, асфальтобетону відповідають іншим тендерам.

Вартість договору лише на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 291,31 млн грн.

Держаудитслужба заявила, що замовник мав відхилити «Ж.О.К.» і відмінити торги через нестачу учасників. Фірма вказала в довідці, що орендує коток у ПП «Сучасні будівельні технології», а договір надала з ТОВ «Трансбуд ТБК». Ще вона не подала документи про державну реєстрацію на два самоскиди. Замовник подав до Окружного адміністративного суд міста Києва позов про визнання незаконним і скасування висновку ДАСУ. Він заявив, що помилка в довідці щодо договору оренди котка незначна, а свідоцтва на самоскиди надані, але модель відрізнялась від довідки на літеру. Суд відкрив провадження 10 січня.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Вінницька будівельна компанія» львівського ТОВ «Компанія з управління активами «Актив», засновниками якого є Ігор Таранський, Катерина Сухецька, Іван Коцьо, Богдан Куспісь, Юрій Рондяк і Наталія Заставна.

Столичною фірмою «Ж.О.К.» зі статутним капіталом 5 тис грн. володіє та керує киянин Сергій Хамбір, а колись керувала Марія Гончаренко. Хамбір володіє ТОВ «ЖОК.», ТОВ «Технофасад.» і ТОВ «Септіма» сам і співволодіє ТОВ «АВС Груп», ТОВ «Технофасад», ТОВ «Електропівденмонтажкиїв», ТОВ «Економбудкомплектація» і ТОВ «Інвестиційна компанія «Черемшина». Кримінальні справи, у яких згадувався «Ж.О.К.», описано тут.

Загалом із 2018 року переможець отримав державних підрядів на суму 794,59 млн грн.