Колишня фірма помічника Кацуби та білоруси поділили півмільярда на сейсморозвідку
27.01.2022   //   304 Переглядів

АТ «Укргазвидобування» 20 грудня за результатами тендерів уклало дві угоди про сейсморозвідку на 478,39 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

ТОВ «Вікоіл Лтд» протягом року з чимсь проведе сейсморозвідувальні дослідження за технологією 3D на Шебелинській площі на Харківщині за 375,00 млн грн. За угодою, технологічна площа складає 661 кв. км, а площа геологічного інтересу – 355 кв. км.

ТОВ «Сервіс Ойл» протягом семи місяців проведе сейсморозвідувальні дослідження за технологією 3D на Кегичівській площі у на Харківщині за 103,39 млн грн. За угодою, технологічна площа складає 207 кв. км, а площа геологічного інтересу – 65 кв. км.

Сейсморозвідувальні дослідження вестимуть за технологією 3D МВХ МСГТ (метод відбитих хвиль – метод спільної глибинної точки). Гарантійний строк складає рік.

Сума угод на 8% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 518,74 млн грн.

На більшому тендері ДАСУ вирішила, що замовник вчинив порушення, не відповівши їй, як визначено характеристики послуг і їхню очікувану вартість та хто з членів тендерного комітету відповідав за оприлюднення інформації про закупівлю. Детальніше аналогічна суперечка «Укргазвидобування» із ДАСУ описана тут із коментарем «Ліги антитрасту».

Переможці змагались між собою, а також зі столичним ТОВ «Ентерпрайз Лтд» Олега Буряка. Раніше суперником володів Сергій Апісарев, колишній підписант «Вікоіл Лтд».

Нині київський «Вікоіл Лтд» заведено на вірґінський офшор «Ю.Бі.Сейсмік Лтд», яким володіє іспанець Поррас Кеттерер Мартінез Агустін Мануель. Раніше засновником був кіпрський офшор «Ю.Бі.Сейсмік Лімітед», яким володів Махмуд Вахва Фараг з Єгипту. Ще раніше до складу засновників «Вікоіл Лтд» входив Павло Бограш, а директором був Олександр Зейкан – колишній начальник Департаменту з видобутку нафти й газу НАК «Нафтогаз України» та помічник колишнього нардепа Сергія Кацуби. Компанія зайняла дев’яте місце в рейтингу найбільших підрядників «Укргазвидобування» у 2016-2021 рр..

Зараз полтавський «Сервіс Ойл» належить державному ОАО «Пуховичинефтепродукт» зі складу ДП «РУП «ПО «Белоруснефть» (Білорусь). Він займає у тому рейтингу 12 місце.