Новачок з оточення Корбана за півмісяця взяв 250 мільйонів на реконструкції киснепостачання в лікарнях
25.01.2022   //   265 Переглядів

Лікарні Дніпропетровської області у період з 28 грудня по 17 січня замовили ТОВ «Будівельна компанія Дорпроект Буд» реконструкції мереж медичного киснепостачання на загальну суму 247,63 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Медичні заклади спрямують кошти за спрощеними «ковідними» процедурами. Йдеться про вісім закупівель. На усіх тендерах «Дорпроект Буд» був єдиним учасником. Більшість робіт повинні бути виконані до квітня 2022 року.

Замовник Сума, млн грн.
«Міська клінічна лікарня №6» Дніпровської міськради (реконструкція у терапевтичному корпусі) 16,73
«Міська клінічна лікарня №6» Дніпровської міськради (реконструкція у травматологічному корпусі) 37,30
КП «Дніпропетровська багатопрофільна клінічна  лікарня з надання психіатричної допомоги» Дніпропетровської обласної ради 28,95
КП «Криворізький протитуберкульозний диспансер» Дніпропетровської облради 56,58
«Міська дитяча клінічна лікарня № 6» Дніпровської міської ради 16,37
«Міська клінічна лікарня №8» Дніпровської міської ради 25,11
«Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради 42,32
«Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради Дніпропетровської області 24,28

 

З кінця жовтня минулого року і до тепер власником та керівником «Дорпроект Буд» вказана Христина Гриценко. У 2020 році фірму заснував юрист Олександр Голубєв. Він був засновником фірми ТОВ «Тайкун АП», яка в свою чергу заснувала ТОВ «БК «Елітмагістраль», яка отримувала багатомільйонні підряди від Департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА.

Восени 2019 року «Елітмагістраль» переоформили у Дніпрі на місцевого директора Михайла Морозкіна. Людина з такими ПІБ раніше була начальником КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» («УРЕА») Дніпровської міськради. Зазвичай компанія розігрує тендери з дніпровським ТОВ «Будінвест Інжиніринг», яким володіє та керує Дмитро Літнарович. Раніше фірма належала Віталію Бараннікову та Аркадію Масарському. Останній значився засновником ТОВ «Енергія ТМ», яке ЗМІ пов’язували із братами Дубинськими і Геннадієм Корбаном.

Згідно з «Прозорро», «Дорпроект Буд» виграв свій перший тендер 28 грудня минулого р. 8 замовлень по реконструкціях мереж медичного киснепостачання – це всі підряди , що фірма поки отримала. До 28 грудня фірма приймала учать у тендерах, але жодного разу не виграла.

Субпідрядником  «Дорпроект Буд» буде харківське ТОВ «Кріогазсервіс» Олександра Алексеєва.

Техніку «Дорпроект Буд» орендуватиме у ТОВ «Західметал» Олега Жошка, який донедавна був депутатом Сарненської райради Рівненської області. Жошка підозрювали у розкраданні 2,7 млн грн. бюджетних грошей під час ремонту дороги.