«Укрспецекспорт» відписав юристам «Ілляшев та партнери» ще 12 мільйонів на три роки
21.01.2022   //   566 Переглядів

Державна компанія «Укрспецекспорт» з державного концерну «Укроборонпром» у грудні-січні замовила адвокатському об’єднанню «Юридична фірма «Ілляшев та партнери» юридичні послуги на 12,39 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Юристи надаватимуть комплекс юридичних послуг за межами України. Строк поставки по кожному з трьох договорів складає 1 095 днів, тобто три роки. Інших деталей у звітах про укладення договорів немає, а договори не оприлюднені. Закупівлю провели без торгів, адже «Укрспецекспорт» не є замовником у розумінні закону «Про публічні закупівлі».

АО «Юридична фірма «Ілляшев та партнери» належить Михайлу Ілляшеву та депутату Київради Роману Марченку, якого в 2018 році виключили із «Самопомочі» за захоплення землі під Києвом, внаслідок чого фракція цієї партії в Київраді припинила своє існування.

Загалом із 2020 року «Укрспецекспорт» уклав угод із цим об’єднанням на 22,98 млн грн.

Нагадаємо, у 2018 році ДП «Антонов» без торгів уклало дві угоди з ТОВ «ЮФ «Ілляшев і партнери» та одну угоду з АО «ЮФ «Ілляшев та партнери» про юридичні послуги кожна вартістю по 1 грн. Також АО «ЮФ «Ілляшев та партнери» надавало юридичні послуги ДП «Завод 410 ЦА» (детальніше в новині «Оборонний завод заплатив юрфірмам Марченка і пов’язаній із заступником Богдана уп’ятеро більше від суми, яку вони мали стягнути»).

Як раніше писали «Наші гроші», у квітні 2021 року ДБР на хабарі в $160 тис затримало адвокатку «Ілляшев і партнери» Аллу Цимановську, яка, за версією слідства, вимагала гроші у підприємця за вирішення питань в Антирейдерській колегії Мін’юсту (Колегії з розгляду скарг у сфері держреєстрації). В «Ілляшев і партнери» тоді відкоментували, що «не мають відношення до вказаних подій та не представляли жодну із сторін у згаданій земельній суперечці», а Цимановська «стала жертвою провокації, організованої давнім недоброзичливцем для зведення особистих рахунків». У Печерському райсуді Києва Цимановській обрали запобіжний захід – тримання під вартою, із можливістю внесення застави 3,5 млн грн. (див. статтю «160 тисяч доларів для Антирейдерської колегії»).