Син Кернеса став партнером бізнесмена, на якого переписали оператора електронних квитків у транспорті
14.01.2022   //   169 Переглядів

Син покійного екс-мера Харкова Геннадія Кернеса – Даніїл Прівалов, став співзасновником ТОВ «Банківська гарантія». Його партнером по цій фірмі є Євген Думчев – засновник ТОВ «Фінансова компанія «Платіжний центр», яка є оператором системи електронного квитка «Є-тікет» у харківському міському транспорті.

Про це написав «Харківський антикорупційний центр».

Фірму «Банківська гарантія» заснували у листопаді 2021 року. Партнерами  Прівалова та Думчева є Юлія Полудняк, Юрій Шевченко, Ігор Касьянов, Лідія Мизинюк і Юрій Стасів.

«Є-Тікет» у Харкові почали впроваджувати ще у 2016 році. Тоді оператором обрали «Фінансова компанія «Платіжний центр». Раніше ця фірма на 50% належала ТОВ «Компанія з управління активами «Фінекс-Капітал», від якої в Кернес отримував мільйони дивідендів.

Тоді ж Прівалов та КУА «Фінекс-капітал» були співзасновниками ТОВ «Фірма «Діана», яка володіє Сумським ринком у Харкові.

У 2020 році серед засновників оператора «Є-Тікет» – «Фінансова компанія «Платіжний центр», з’явився Євген Думчев, який зараз вказаний єдиним бенефіціаром.

І ось зараз син колишнього мера заснував фірму разом з людиною, на яку записаний оператор електронного квитка у Харкові, який виграв конкурс саме при Кернесі.

Нагадаємо, вдова покійного мера Харкова Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська в березні 2021 року стала власницею ТОВ «Діамант 2006», якому належать земля та будівлі у центральній частині Харкова.