НАБУ купило кросовери Toyota RAV4 по мільйону
11.01.2022   //  

Національне антикорупційне бюро України 29 листопада за результати тендеру замовило ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» спеціалізованих легкових автомобілів на загальну суму 4,60 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить два кросовери Toyota RAV4 Active по 989,5 тис грн. Кожен автомобіль матиме 7 подушок безпеки, аудіо систему Toyota (радіоприймач, MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 8’’та 6 динаміками, клімат-контроль, задні датчики паркування, а також додаткову комплектацію (знак аварійної зупинки, аптечку, трос, вогнегасник, сигнальний жилет, гумові килимки, металевий захист картеру двигуна).

Щодо спеціального обладнання, то автомобілі також матимуть тонування стекол, сигнально-гучномовний пристрій та проблискові маячки синього кольору, встановлені «кольорографічні схеми, розпізнавальні знаки, написи та спеціальні сигнали оперативних, спеціалізованих та спеціальних транспортних засобів.

У автосалонах ціни на кросовери  Toyota RAV4 у комплектації  Active без додаткового обладнання та спец обладнання стартують від 824 тис грн.

Крім того «Спец-Ком-Сервіс» також поставить три автомобіля Totota Camry Comfort по 873 тис грн. Кожна автівка матиме 6 подушок безпеки, передні та задні паркувальні датчики, мультимедійну систему з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7’’, двозонну систему кондиціювання, а також таке саме додаткове та спец обладнання, як і у автівок Toyota RAV4.

Автівка Totota Camry у базовій комплектації Comfort коштує 784 тис грн.

На цих торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Валідус спецавто» киянин Андрія Нагорного, чия пропозиція була вищою на 4 тис грн. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Засновниками «Спец-Ком-Сервісу» з-під Києва є Сергій Калюш із Вишневого і Михайло Городових із Черкащини. Директором є Василь Юрійович Даниляк. Житель Вишневого з такими ПІБ до весни 2017 року був начальником штабу оперативного управління Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, а його дружина Валентина Даниляк до літа 2020 року очолювала Відділ контролю на міському електричному транспорті та залізничному транспорті Управління державного контролю на наземному транспорті.