«Сокар» поставить поліграфкомбінату «Україна» витратників ще на 205 мільйонів
10.01.2022   //   180 Переглядів

ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» 24 грудня підписало договір із ТОВ «Торговий дім «Сокар Україна» про постачання витратних матеріалів вартістю 204,95 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року на склад покупця поставлять 11 230 комплектів захисної плівки та 5 615 комплектів кольорової фарбувальна стрічки. Виробник і ціни за одиницю у звіті про укладення договору не оприлюднені. Товар оплатять так: 20% авансом після підписання договору, 70% авансом після замовлення на поставку партії, а решту 10% після поставки.

Київська «ТД «Сокар Україна» через київське ТОВ «Сокар Енерджі Україна» належить Державній нафтовій компанії Азербайджанської Республіки (Socar). Ця фірма займається поставками палива, але з червня 2021 року стала отримувати підряди поліграфкомбінату «Україна» щодо витратників. Відтоді він уклав з нею договорів на суму 704,63 млн грн.

У серпні 2021 року «Поліграфкомбінат «Україна» очолила Тетяни Бондаренко. Джерело «Економічної правди» заявило, що це подруга колишньої директорки «ЄДАПСу» Ірини Обиденко. Остання співволодіє ТОВ «Поллі-сервіс», яке віднедавна отримує замовлення комбінату. Джерело каже, що кандидатуру Бондаренко лобіював голова консультативної ради консорціуму «ЄДАПС» Юрій Сидоренко і що вона погоджена в Офісі президента.