Облрада купила пафосний мікроавтобус Mercedes-Benz за 3,3 мільйона
10.01.2022   //   932 Переглядів

Комунальне підприємство «Централізована закупівельна організація Одеської облради» 28 грудня за результатами тендеру замовив ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» автомобіль за 3,345 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить 7-місний мікроавтобус Mercedes-Benz V-class Avantgarde. Автомобіль матиме подушки безпеки (в тому числі бічні та віконні), автоматичний клімат-контроль, додаткову систему контролю клімату в задній частині салону, підігрів передніх сидінь, підігрів та вентиляція сидінь першого пасажирського ряду, підвіску для поганої дороги, аудіо систему, активну систему допомоги при паркуванні з камерами на 360 градусів.

Ціни на мікроавтобуси Mercedes-Benz V-class стартують від 1,41 млн грн.

На торгах конкурентами переможця були ТОВ «Торгівельно-сервісна компанія» Євгена Бурякіна та ТОВ «Опус-Авто плюс» Ігоря Баранова, чиї пропозиції були вищими на 1 та 2 тис грн. відповідно. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Засновниками «Спец-Ком-Сервісу» з-під Києва є Сергій Калюш із Вишневого і Михайло Городових із Черкащини. Директором є Василь Юрійович Даниляк. Житель Вишневого з такими ПІБ до весни 2017 року був начальником штабу оперативного управління Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, а його дружина Валентина Даниляк до літа 2020 року очолювала Відділ контролю на міському електричному транспорті та залізничному транспорті Управління державного контролю на наземному транспорті.