Управління держохорони купило автівку Toyota Camry Hybrid за 1,4 мільйона
24.12.2021   //   152 Переглядів

Управління державної охорони України 21 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Гранд Мотор» легкові автомобілі спеціального призначення на загальну суму 2,39 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить автомобіль Toyota Camry Hybrid за 1,36 млн грн. Автомобіль матиме зносостійке покриття сидінь типу «еко-шкіра» з перфорацією, відеокамеру зворотного огляду, подушки безпеки, паркувальні датчики попереду і позаду.

Крім того, автомобіль матиме додаткове обладнання: текстильні та гумові килимки в салон, комплект зимових шин, захищений картер двигуна, захисну сітку радіатора, авто набір (аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки, трос), сейф для перевезення цінних паперів в багажнику. А також спец сигнали: проблискові маяки синього кольору на передній та задній частинах автомобіля, проблискову фару типу LED на центральній консолі авто, сигнальний гучномовний пристрій з адаптованим керуванням проблисковими маячками.

Управління держохорони придбало автівку Toyota Camry Hybrid у найдорожчій комплектації Premium+. У автосалонах такий автомобіль без додаткового обладнання та спец сигналів коштує 1,12 млн грн.

Крім того, «Гранд Мотор» поставить Toyota Camry з бензиновим двигуном з тим самим додатковим обладнання та спец сигналами, що і Toyota Camry Hybrid, за 1,03 млн грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «ВіДі Автострада» Віталія Джуринського, чия пропозиція була вищою на 1,2 тис грн. Очікувана вартість склала 1,42 млн грн. Тобто економія – трохи більше 1%.

Хмельницьке ТОВ «Гранд Мотор» на чолі з Андрієм Джагаряном належить Тетяні Дерешук та екс-меру Красиліва Хмельницької області Марії Гвоздьовій. Фірму у 2006 році заснував екс-нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Михайло Гвоздьов.