Фірма розіграла зі своїм практикантом закупівлю меблів на мільйон
23.12.2021   //  

Львівський університет імені Івана Франка результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Медіа-Вест» на придбання меблів загальною вартістю 961 тис грн.

Про це повідомили «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані «Прозорро».

Загалом придбали 269 одиниць меблів, серед яких столи, шафи, стелажі, тумби, крісла та стільці.

Окрім переможця участь у закупівлі взяв лише приватний підприємець Максим Лушпак із пропозицією на 38 тис грн.. дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались.

ФОП Лушпак  зареєстрований рік тому і з того часу взяв участь у трьох закупівлях. У всіх виступав як конкурент «Медіа-Вест» і в жодній не переміг. Ще у лютому поточного року 26-річний Максим Лушпак шукав роботу дизайнера меблів.

ФОП Лушпак не прагнув перемагати, оскільки не завантажив всіх необхідних документів. А ті, які завантажив, були відскановані в однаковій з «Медіа-Вест» програмі, а на сторінках помітні ідентичні дефекти друку чи сканування. Це може свідчити про те, що їх готували на спільній техніці. Такі ж дефекти помітні на інших закупівлях, у яких змагались учасники.

За телефоном, який Максим Лушпак вказав як контакний, можна зв’язатися із «Медіа-Вест». Коли видання зателефонувало підприємцю і спитало, чи можна за цим номером знайти представників компанії, він відповів, що це правильний номер. Але після питання про тендер університету і його його зв’язок з компанією, запевнив, що працював на «Медіа-Вест» три роки тому.

Директор «Медіа-Вест» Андрій Кмита підтвердив знайомство з  Лушпаком. Той, за його словами,  був на підприємстві на випробувальному терміні півтора місяці і намагався влаштуватись конструктором.

«Медіа-Вест» зареєстроване у Львові та входить у групу родини Караван. Основними напрямками діяльності компаній групи є продаж комп’ютерної та офісної техніки. Серед них мережа магазинів BRAIN та інтернет-магазин Itbox, а також компанії у сфері альтернативної енергетики та нерухомості.

Власниками «Медіа-Весту» є Олександр та Володимир Каравани (по 25% статутного капіталу) і Юрій Саноцький (50%). З початку 2021 року компанія отримала державних замовлень на 3,8 млн грн.