У Кубракова за 57 мільйонів замовили у новачка систему відеоконференцзв’язку за завищеними цінами
22.12.2021   //   430 Переглядів

Держпідприємство «Укрсервіс Мінтрансу» Міністерство інфраструктури України 15 грудня за результати тендеру замовило ТОВ «Інфо сейлс груп» систему відеоконференцзв’язку (ВКЗ) з програмним забезпеченням за 56,66 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про впровадження системи відеоконференцзв’язку в адміністративній будівлі міністерства за адресою м. Київ, просп. Перемоги,14, за рахунок побудови системи візуалізації та звуку конференц залів і кімнат переговорів та інтеграції з зовнішніми системами відеоконференцзв’язку мультисервісних комунікацій.

Згідно з технічним завданням, системи відеоконференцзв’язку встановлять у конференцзалах на 3,5,6 та 7 поверхах.

Ціни на деяке обладнання вище тих, які можна знайти в інтернет-магазинах, а на частину техніки відповідають ринку.

Так, відеотермінал Cisco Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10 в різних специфікаціях цієї закупівлі вказано по різній ціні. В одній він коштує 182 тис грн, а в другій 218 тис грн з урахуванням ПДВ.

Так само різна ціна на ці термінали і в магазинах. Наприклад, ось тут їх можна знайти по 106 або 113 тис грн. А тут – по 172 тис грн або 180 тис грн.

Ціна дисплея LFD LG 65″ 65TR3BF-B з мобільною стійкою становить 133,6 тис грн. Дисплей LG з такою діагоналлю продають за 112 тис грн.

Be6-камера Jabra PanaCast коштує 30,1 тис грн. Такі відео камери можна придбати за 25,6-30,1 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця було  ТОВ «Амріта комплексні рішення» Сергія Краковецького, чия пропозиція була вищою – 56,80 млн грн. Очікувана вартість склала 57,21 млн грн. Тобто економія – трохи більше 1%.

У торгах також хотіли взяти участь ТОВ «Ай Ай Ті Трейдінг» та ТОВ «Інженіринг-Аналітика». Але їх пропозиції були відхилені, оскільки вони не відповідали умовам технічної специфікації та іншим вимогам, а інформація не була виправлена.

Наразі засновниками столичного ТОВ «Інфо сейлс груп» є директор фірми львів’янин Ігор Бабич та ТОВ «Поа індустрія» львів’янки Ольги Пуцяти. До 2021 року засновником був Олександр Редька.

Згідно з «Прозорро», «Інфо сейлс груп» почало отримувати підряди тільки в цьому році, коли з’явились  нові власники. Окрім замовлення щодо системи відеоконференцзв’язку, у липні фірма отримала підряд від управління з питань комунального майна та природних ресурсів Тернопільської облради про постачання комп’ютерів у комплектації з обладнанням за 149 тис грн., а 2 грудня – від Міністерство розвитку громад та територій щодо обладнання для передавання даних за 50 тис грн.

Бабич також є співвласником ТОВ «Світ для молоді» разом з Богданою Депо та Іваном Івановичем та Іваном Миколайовичем Шерстюками. З грудня фірма перебуває в стані припинення.

Ольга Пуцята також є власницею ТОВ «М-Груп Київ», ТОВ «Ракас», ТОВ «Львівська правнича компанія» та співвласницею ТОВ «Самбірський кар’єр». Останні дві фірми цього року брали участь у аукціонах з продажу спецдозволів на користування надрами, але переможцями не стали.

 

Віктор Волокіта, “Наші гроші”