Аеродром від «Альткому» після зміни проекту здорожчав у півтора раза – до 1,3 мільярда
20.12.2021   //   211 Переглядів

КП «Аеропорт Вінниця» Вінницької міської ради 13 грудня підписало договір із ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» про додаткові аналогічні роботи з реконструкції аеродрому вартістю 431,40 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У листопаді 2019 року фірма виграла підряд щодо реконструкції аеродрому за 896,88 млн грн. Виконати дорожні роботи і влаштувати інженерне забезпечення мали до кінця 2021 року. Однак роботи не виконувались через відсутність фінансування. У квітні 2021 року через пандемію коронавірусу строк виконання продовжили до липня 2023 року. І лише восени 2021 року замовник перерахував фірмі аванс 33,00 млн грн. і оплату 77 тис грн.

Нині за переговорною процедурою замовили додаткові аналогічні роботи на 431,40 млн грн., що не перевищує 50% від ціни первинного договору. Отже, загальна сума зросла в півтора раза – до 1,33 млрд грн. Після початку робіт знадобилось змінити проект для:

  • оптимізації проектних рішень по аеродромно-планувальним роботам;
  • зміни положення та збільшення площі перону на 30 578 кв. м для стоянки необхідної кількості повітряних суден;
  • перерахунку вартості будівництва;
  • врахування пропозицій Авіаційної метрологічної станції «Цивільна Вінниця» та військової частини А1231.

У договорі зазначається, що додаткові роботи знадобились через зміну вимог стандартів ІКАО для експлуатації літаків літери «С» (Boeing 373-800) без обмеження та літаків типу Boeing 767-300ER з обмеженнями по масі та, як наслідок, оптимізацію проектних рішень.

На вимогу замовника при коригуванні проекту галогенові світлосигнальні вогні замінили на світлодіодні. Крім того, змінився спосіб прокладання кабелів для світлосигнального обладнання. Також спочатку хотіли улаштувати очисні споруди на випусках існуючих колекторів. Після зміни проекту дощові стоки з перону скидатимуть на очисні споруди аеровокзального комплексу, а дощові стоки з покриттів злітної смуги, руліжної доріжки РД-3 та ґрунтових ділянок, які вважаються не забрудненими, – в існуючі колектори.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Строк виконання робіт – до кінця 2023 року, строк післяоплати – 30 банківських днів.

Маріупольська «ШБ «Альтком» належить компанії «Altcom Global N.V.» (Нідерланди) і донецькому ТОВ «Фінансово-промислова група «Альтком» донеччан Сергія Павлічєва та Олександра Тісленка. «ШБ «Альтком», яка входить до складу засновників Національної Асоціації дорожників України (НАДУ), є одним із великих підрядників Укравтодору.