Дружина головного розвідника Міноборони, що живе в будинку обнальщика разом з Гогілашвілі, допомагає Кличку з антикором
17.12.2021   //   1295 Переглядів

Дружина начальника Головного управління розвідник Міноборони Олексія Буданова – Маріанна Буданова, є радником міського голови Києва Віталія Кличка з питань виявлення та запобігання корупції у сфері молодіжної політки та спорту  на громадських засадах.

Відповідне розпорядження про призначення Буданової були підписано Кличом в червні 2021 року.

На місцевих виборах 2020 року Маріанна Буданова балотувалася до Київської міськради по округу №23 від партії «УДАР» Кличка. Але депутатом не стала. Після чого була призначена радником мера на громадських засадах.

Нині родина Буданових, за даними Bihus.info, проживає в одному  будинку в Хотові під Києвом разом з сім’єю Олександра Гогілашвілі, якого звільнили з посади заступника міністра МВС після скандалу з лайкою і образами підлеглих. Гогілашвалі одружений на Марині Левченко, яка нині виконує обов’язки особистого помічника президента Володимира Зеленського, але не оформлена держслужбовцем офіційно. До цього вона працювала помічницею Зеленського в «Квартал-95». За даними «Слідство. Інфо», попри відсутність офіційного статусу працівника Офісу президента  Левченко користується автомобілем прикриття та охороню СБУ.

Саме на  Левченко оформлена оренда будинку в Хотові, де нині її родина проживає з родиною керівника розвідкою Міноборони. Буданов же нібито проживає в цьому будинку тимчасово, оскільки в його квартирі йде ремонт, а Гогілашвілі є другом Буданова.

Реальна власниця цього орендованого маєтку є Діана Стрелковська. Бізнесвумен і дружина В’ячеслава Стрелковського, якого у ЗМІ називають організатором низки великих конвертаційних центрів.  За версією податкової, вони спеціалізувалися на переведенні коштів в готівку, суми обраховувалися в 10 мільярдів за декілька місяців. Колишній голова Податкової служби Євген Олейніков розповідав, що фірми Стрелковського уникали перевірки документів податківцями через схему із вилучення їх правоохоронцями.

Нагадаємо, Офіс Зеленського після обрання його президентом ініціював зміни до Закону про столицю,які б позбавили мера Києва повноважень автоматично займати посади голови Київської міськдержадміністрації. В останні місяці Державне бюро розслідувань, яке, за даними ЗМІ, прислуховується до заступника голови ОП Олега Татарова, поводить масштабну перевірку комунальних підприємств Києва.