«Укргідроенерго» купило позашляховик Toyota Land Cruiser за 3 мільйона
16.12.2021   //   379 Переглядів

ПрАТ «Укргідроенерго» 14 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «ВіДі Автострада» легковий автомобіль за 2,77 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

«Укргідроенерго» замовило автомобіль для філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» (с. Василівка Чернівецька обл.).

«ВіДі Автострада» поставить позашляховик Toyota Land Cruiser UL 3.5 Twin Turbo 10 A/T. П’ятимісний автомобіль матиме бензиновий двигун, оздоблення сидінь шкірою з перфорацією, подушки безпеки, клімат-контроль, підігрів і вентиляцію передніх сидінь з регулюванням інтенсивності, підігрів задніх бокових сидінь з регулюванням ступеню підігріву, мультимедійну систему з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм, акустичну систему з підсилювачем, підтримку систем Apple CarPlay та Android Auto через USB-кабель, пристрій бездротової зарядки за протоколом Qi.

А також додаткові опції: тонування вікон, бризковики, комплект зимової гуми, захисні плівки дверних ручок, захисну плівку передньої частини капоту, систему допомоги під час паркування із камерою заднього виду з динамічними графічними підказками, сенсори паркування передні та задні (8 шт.) з функцією автоматичного гальмування, розетку 220В в багажному відділенні, фонову ілюмінацію центральної консолі і внутрішніх дверних ручок та простору для ніг водія і переднього пасажира.

Ціни на позашляховик Toyota Land Cruiser без додаткових опцій стартують від 2,43 млн грн.

На торгах єдиним конкурентом «ВіДі Автострада» Віталія Джуринського було ТОВ «Артсіті» росіянина Олександра Лалаяна, чия пропозиція була вищою на 300 грн. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Як писали «Наші гроші», восени ПрАТ «Укргідроенерго» замовило ФОП Кирилюк Володимир Ярославович для філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» мобільний телефон за 34 402 грн., який виявися найдорожчим у вибірці з «Прозорро».