«Украгролізинг» купив трактори по 8 мільйонів
16.12.2021   //   109 Переглядів

Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» 8 грудня замовило ТОВ «Агроструктура» тракторів на загальну суму 16,10 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить два трактори Fendt 942 Vario Profi Plus Gen6 по 8,05 млн грн. Кожен матиме монітор Vario-Terminal 10,4 + мультифункційний джойстик + розворотня полоса, комфортну пневматичну систему амортизації кабіни – 4 пневмоподушки, super-comfort сидіння оператора з пневматичною амортизацією, дзеркала зворотного виду з електроприводом та підігрівом + дзеркала широкого кута огляду тощо.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки двічі було відмінено процедуру відкритих торгів в зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.

В описі тендеру замовник вказав, що найменування і марку техніки вказано на виконання вимог ч. 2 ст. 1 та пп. 1-2 ч. 1 ст. 11 закону «Про фінансовий лізинг». Тому цей автомобіль, ймовірно, призначений для подальшої передачі в лізинг клієнтам «Украгролізингу».

На сайтах вказується інформація про ціну тракторів Fendt 942 Vario Profi Plus Gen6 у функтах стерлінгів – 270 тис. В гривнях це 9,6 млн грн.

Житомирське ТОВ «Агроструктура» належить директору Михайлу Заваді та Богдану Дергалюку, який був членом громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України та при Києво-Cвятошинської РДА та старшим викладачем кафедри економіки і підприємництва НТУУ «КПІ».