Фірми-партнери розіграли тендер на реконструкцію музею космонавтики за 25 мільйонів
13.12.2021   //   177 Переглядів

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації за результатми тендеру 3 грудня має намір укласти угоду з ПП «Елітбуд-1» на ремонтно-реставраційні роботи вартістю 25,3 млн грн.

Про написала Наталія Іжицька для «Житомир.Інфо».

За даними ProZorro, відбудеться реставрація музею космонавтики ім. Корольова, що розташований по вулиці Дмитрівська, 2 в Житомирі. Роботи мають бути виконані до 1 вересня 2022 року.

У технічному завданні зазначено, що підрядник  має провести демонтажні роботи, замінити вікна та двері, встановити огорожу, провести роботи з зовнішнього освітлення та теплової мережі, улаштувати дощову каналізацію, озеленити територію, встановити лави, урни та інше.

Очікувана вартість закупівлі становила 25,65 млн грн. Єдиним конкурентом переможця виступило ТОВ «АртХаус», запропонувавши цінову пропозицію на 300 тис грн. дорожчу. Під час аукціону фірми між собою не конкурували та не знижували цінові пропозиції.

У тендерній документації  «Елітбуд-1» замовник знайшов невідповідності, однак надав можливість упродовж 24 годин їх виправити.

Зазначимо, що у відомостях про обладнання, «АртХаус» вказало оренду автокрану 1020 т-С КС 3575 КРАЗ 250 у ТОВ «Зодчество ЛТД». Беручи участь у іншому тендері, ТОВ «АртХаус» вказало у тендерній документації, що такий же автокран з такими ж технічними характеристиками фірма воно орендує у ФОП Болейко Д.О.

ФОП Болейко Денис Олександрович є власником ПП «Елітбуд-1».

Паралельно з тендером на реставраційні роботи музею космонавтики,  «АртХаус» бере участь у тендері з ремонту території благоустрою центральної алеї бульвару Польського, де у документації про наявність будівельних машин і механізмів вказує про залучення шести одиниць техніки ПП «Елітбуд-1».

Найчастіше «Елітбуд-1» зустрічається на тендерах саме з «АртХаус» – 31 раз, з яких 11 разів перемогу отримало «АртХаус», п’ять разів «Елітбуд-1», 13 разів виграли інші фірми та двічі тендери відміняли.

ПП «Елітбуд-1» зареєстроване в 2005 році у Житомирі. Спеціалізується підприємство на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал фірми – 20 млн грн. Власниками фірми є Василь Бойко та Денис Болейко. За даними «Прозорро», з 2016 року фірма отримала держзамовлень на понад 464 млн грн.

ТОВ «АртХаус» зареєстроване в 2006 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на організації будівництва будівель, статутний капітал – 35 тис. грн. Власником фірми є Петро Бобло. З 2016 року фірма отримала держзамовлень на понад 357 млн грн., всі роботи виключно в Житомирі та області.

Зазначимо, що це вже третя спроба провести тендер. Музей космонавтики імені С.П. Корольова спершу збиралися відремонтувати за 26 млн грн., втім оголошений в липні 2021 тендер відмінили. За кілька днів оголосили нову закупівлю на 24,5 млн грн, провели аукціон, переможцем якого сталоТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» Жанни Опанасюк. Але договір не уклали, а тендер відмінили у зв’язку з віднесенням будівлі музею до об’єктів культурної спадщини, в яких можна проводити виключно реставраційні роботи. В жовтні було оголошено третій тендер на ремонтно-реставраційні роботи .