Оточенню екс-директора «Спецжитлофонду» докинули 61 мільйон на розбудову дитячого кардіоцентру
08.12.2021   //   220 Переглядів

ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» 29 листопада замовив ТОВ «Рембуд-1» реконструкцію будівель держустанови (коригування проєкту) за 60,72 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

У 2018 р. «Рембуд-1» виграв підряд Центру вартістю 119,77 млн грн. Фірма повинна була до кінця 2020 р. звести прибудову медичного центру і трансформаторну підстанцію по вул. Мельникова, 24 у Шевченківському районі Києва. Крім того, планували влаштувати інженерні мережі й дороги, встановити малі архітектурні форми та озеленити територію.

Згодом ціну старої угоди знизили до 112,12 млн грн.

У листопада 2020 року провели ще один тендер після коригування проєкту. «Рембуд-1» отримав на реконструкцію ще 151,25 млн грн. Загальна вартість договорів із «Рембуд-1» склала 263,37 млн грн.

А тепер, з урахуванням цього підряду, сума угод – 324,09 млн грн.

Останній, третій підряд «Рембуд-1» отримав за переговорною процедурою, оскільки виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника.

«У зв’язку з тим, що відбулися зміни в частині вихідних даних на проектування, а саме: технічні умови від 15.08.2018 на теплопостачання об’єкта будівництва (анульовані). Приєднання до мереж теплопостачання передбачається згідно договору від 4.06.2018 р., було внесено зміни до завдання на проектування в частині вимог щодо теплопостачання будівлі з використанням теплових насосів. Як наслідок, це призвело до зміни принципових інженерних рішень прибудови», – йдеться в обґрунтуванні переговорної процедури.

В результаті за 60,72 млн грн. «Рембуд-1» займеться інженерними мережами 4-го поверху, терасою, покрівлею, системами теплопостачання,вентиляції, водопостачання, автоматизації, каналізацією, пожежною сигналізацією, придбає меблі для усіх чотирьох поверхів та підвалу.

Київський «Рембуд-1» належить Василю Комаревичу, керівник Юрій Ковганич. Комаревич співволодіє ТОВ «Компанія Древляни» зокрема разом з екс-заступником директора ДП «Укрспирт» Олександром Альохіним та екс-менеджером агробізнесу «Привату» Максимом Даніловим. За даними «Латифундиста», останні двоє є менеджерами «Kadorr Agro Group» Аднана Ківана та Ольги Павлової.

До 2009 р. співзасновником «Рембуд-1» був Микола Іванович Надточій – особа з такими ПІБ понад десять років очолювала КП «Спецжитлофонд» Київради. Крім того, Надточію належало ПП «Укррембудінвест» на чолі з Комаревичем, але нині ним володіє та керує Віталій Ковальчук. Також Комаревич володів ТОВ «БВК Урбі», яке під новою назвою «Дунай Пак» належить Євгену Василевському і Семену Чекалову.

«Рембуд-1», крім трьох згаданих підрядів Центру, отримав у 2019 році допороговий підряд КНП «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва» Київради щодо поточного ремонту приміщень вартістю 200 тис грн., та замовлення ДВНЗ «Національна академія внутрішніх справ» щодо капремонту сантехнічних приміщень гуртожитку №10-Б НАВС, с. Віта-Поштова Києво-Святошинського району Київської області за 2,33 млн грн. у 2020 р.