Фірма з столичного «спальнику» в 68 разів накрутила стартовий мільйон за бурштинові родовища
07.12.2021   //   103 Переглядів

ТОВ «Мансап алтин» стало переможцем електронних торгів Державної служби геології та надр на купівлю трьох спецдозволів на користування родовищами бурштину в Рівненській області, фірма запропонувала за них загалом 68 млн грн.

Торги відбулися на «Прозорро. Продажі» 2 грудня.

На аукціони були виставлені ділянки Федорівська-5, Федорівська-7 та Федорівська-8. П’ятирічні спецдозволи передбачають геологічне вивчення бурштиноносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ з подальшим видобуванням бурштину (промислова розробка родовищ).

По всім лотам конкурували одні і ті ж учасники: «Мансап алтин», ТОВ «Хупо Се Трейд», ТОВ «Амбертлайт» та «Петролс Деал Компані». На всіх аукціонах пропозиції в десятки разів перевищили стартові ціни, а всі учасники в кінцевому підсумку поставили майже однакові ціни. Наприклад, по Федорівській-7 різниця між пропозиціями «Петролс Деал Компані» та «Мансап алтин» склала тільки 11 копійок при підсумковій ціні в 15 млн грн., по Федорівській-8 різниця була менше гривні при ціні в 28 млн грн.., а по Федорівській-5, де підсумкова ціна склала 25 млн грн., різниця в пропозиціях склала 9 грн.

Саме «Петролс Деал Компані» за підсумком всіх трьох аукціонів зайняло друге місце, що дає фірмі право на купівлю спецдозволів у випадку відмови переможця.

В результаті, загальна пропозиція переможця за три спецдозволи склала 68 млн грн., при стартовій ціні за них біля 992 тис грн..

«Мансап алтин» була заснована в травні 2021 року як ТОВ «Опіум Чейн», на нинішню назву змінили в жовтні. Нині засновниками «Мансап алтин» вказані Андрій Бойко та Максим Наумець. В київській квартирі останнього на Південній Борщагівці і прописана фірма.

«Петролс деал компані» записане на Валерія Ваніна.

«Амберлайт» зареєстровано в Києві в березні 2020 року на Романа Руденка з Радомишля Житомирської області. Він також є власником ТОВ «Амбер-Груп», ТОВ «Амберпром», ТОВ «Амбербур», ТОВ «Амберкінг» та ТОВ «Бурштин Україна». Жодна з цих фірм не має спецдозволу на роботу з надрами.

«Хупо Се Трейд» зареєстрована в жовтні 2020 року в Києві, її власником та директором вказаний громадянин Словаччини Сергій Антонов.

«Амберлайт» та «Хупо Се Трейд» минулого року порівну поділили між собою перемоги на аукціонах з продажу спецдозволів на бурштинові родовища в Житомирській та Рівненській областях.