COVID-19. Інститут Шалімова відписав фірмі з орбіти Кузьми 50 мільйонів на томограф
06.12.2021   //   1 Переглядів

ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України 3 грудня підписала договір із ТОВ «Артек Медікал Груп» про закупівлю томографа вартістю 50,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять комп’ютерний томограф Somatom Edge Plus на 128 фізичних зрізів і 384 реконструйованих зрізів, а також силовий щит та джерела безперебійного живлення для комп’ютерної частини томографа, серверної та клієнтської частин радіологічної системи обробки даних виробництва компанії «Siemens Healthcare GmbH» (Німеччина).

Ще комплект включає безколбовий автоматичний інжектор для введення контрастної речовини і фізрозчину виробництва компанії «Ulrich GmbH & Co. KG» (Німеччина).

Закупівлю провели без аукціону, за спеціальною спрощеною процедурою звітування з метою запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів пандемії COVID-19.

Столичною «Артек Медікал Груп» володіють директорка Наталя Курашко та Руслан Стретович. За даними системи «YouControl», раніше фірма під назвою «Сарда Медтех-Україна» належала Олександру Лохманчуку і «Sаrdа Меdтесн s.r.о.» (Чехія). Свого часу «Артек Медікал Груп» використовувала номер телефону +380504416615, який також використовувало ТОВ «Бюро національних розробок» із групи бізнесмена Миколи Кузьми. Останній колись був помічником Сергія Пашинського і Раїси Богатирьової.