Палац «Метеор» за 1,4 мільярда ремонтуватиме будівельник ЖК для Корбана-Гуфмана
03.12.2021   //   297 Переглядів

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 30 листопада за результатами тендеру замовив ТОВ «Будівельна компанія Прем’єр Буд» реконструкцію палацу в Дніпрі за 1,37 млрд грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2023 року мають реконструювати універсальний видовищно-спортивний палац «Метеор» по вулиці Макарова, 27-А у Дніпрі. У шестиповерховій будівлі буде три блоки: тренувальний, демонстраційний і допоміжний. На основній арені демонстраційного блоку можна буде проводити змагання із різних видів спорту, а також концерти та святкування.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, найбільша сума у 59,01 млн грн. піде на систему звукопідсилення і динамічного освітлення чаші арени, яку побудовано на інсталяційних акустичних системах MAG Audio. Під звукопідсиленням мається на увазі фонове озвучення загальних зон, VIP-лож, ресторану, конференц-залу та чаші арени.

На фасад відведено 41,54 млн грн. Перший декоративний «осколковий» контур з системи Schuco Jansen VISS та сталевої підконструкції коштуватиме 21 107 грн./кв. м, а другий контур утепленого фасаду зі сталевого профілю Schuco Jansen VISS – 18 482 грн./кв. м.

 

Ще 28,36 млн грн. припадає на медіа-куб Сolosseo Vision LED Media Cube / P4.00 138,24 кв. м. На проекті подібна світлодіодна конструкція висить над ареною для кіберспорту.

Покриття Ceresit СF 72 коштує 655 грн./кг. У Дніпрі компонент A продають у роздріб по 8 829 грн., а компонент B – по 1 231 грн. Разом це складає 10 060 грн., тобто 791 грн./кг.

Ціни асфальтобетону, бетону та сталі загалом відповідають ринку та іншим тендерам.

Тендерна документація вимагала аналогічний договір за останні три роки на будівництво, капремонт або реконструкцію об’єктів класу наслідків СС3. Ще потрібні були працівники з досвідом монтажу, налаштування й обслуговування медіасистем на критих видовищно-спортивних комплексах, аренах зі штучним льодом, а також річний доход (виручка) за останній звітний період не менше 10% очікуваної суми, тобто не менше 136,58 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «СК «Стройінвест» Юрія Кравченка. Ніхто не знижував ціну а торгах, тому ціна угоди лише на 0,03% нижча від очікуваної суми у 1,37 млрд грн.

«БК Прем’єр Буд» зі статутним капіталом 1 тис грн. створена у Києві юридичним ТОВ «Юр-Концепт» Олени Подолюх в 2017 році. У 2018 році її переоформили на дніпровця Ігоря Лапка в Дніпрі, після чого вона отримала підрядів Дніпровської міськради на 85,17 млн грн. У жовтні 2021 року, після оголошення нинішнього тендеру Дніпропетровської ОДА, засновницею стала Олена Проскуріна з Дніпра. Директором є Вячеслав Шкурко.

Переможець підтвердив досвід договором на будівництво житла по вул. Костомарівська, 1а (ЖК «Женева») із ТОВ «Будівельно-монтажне товариство Дніпро» Ігоря Бірмана та Євгена Лівшиця. Бірмана відносять до оточення Геннадія Корбана, а Ліфшиць є бізнес-партнером першого заступника голови Дніпропетровської облради та її депутата від ОПЗЖ Геннадія Гуфмана. Девелопером комплексу є «Дайтона Груп» з орбіти Корбана.