У Філатова «зекономили» 0,01% на зливовому колекторі в центрі міста за 374 мільйони
30.11.2021   //   1 Переглядів

Департамент капітального будівництва Дніпровської міської ради 24 листопада за результатами тендеру замовив ТОВ Підприємство «Дніпроремонт» будівництво зливового колектора у Дніпрі за 373,68 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року мають збудувати зливовий колектор по вулиці Князя Володимира Великого на ділянці від вулиці Європейської до вулиці Михайла Коцюбинського. Це в центрі міста, біля початку Центрального моста. Трубопроводи із поліетиленових труб вкладуть відкритим методом, а зі склопластикових труб – безтраншейним методом.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, всі асфальтобетони коштують 3 тис грн./т, що відповідає жовтневому моніторингу ДержДорНДІ по Дніпропетровщині.

Ціни поліетиленових труб PE 100 SDR 17 різних діаметрів відповідають квітневому прайсу від «Євротрубпласту». Склопластикова труба GRP Hobas діаметром 1 100 мм довжиною 3 м у комплекті з муфтою із нержавіючої сталі коштує 112 тис грн./шт., а кабель АПвЭгаПу-15 1х240/25 – 364 грн./м, але у відкритих джерелах ціни відсутні.

Єдиним конкурентом переможця було дніпровське ПП «Спецбудмонтаж-21», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону. Тому формальна економія склала всього 0,01%.

Місцевим «Дніпроремонтом» володіє і керує Олександр Вязовський. За даними системи «YouControl», раніше засновниками також були Олег В’язовський та Ігор Родіонов. Нині ці двоє володіють зареєстрованим у тому ж домі ТОВ «Дніпроремонт БТ». Переможець входить в «Українську асоціацію підприємств горизонтального направленого буріння» разом з ПП «ІНАП і К», ТОВ «Експериментальний мех.завод» та ЗАТ «Транс-Вісмос».

Раніше з 2018 року переможець отримав підрядів Департаменту капітального будівництва Дніпровської міськради та «Дніпрогазу» і «Рівнегазу» Дмитра Фірташа на 26,85 млн грн.

Дніпровський «Спецбудмонтаж-21» належить Миколі Станівому та Галині Тельновій, а керує ним Олексій Тельнов. Станівий володіє кам’янським ТОВ «Тофо» разом з Оксаною Федосюк, яка також є засновницею ТОВ «Будівельно-ремонтна група «Житлобуд-1» та помічницею депутата Кам’янської міськради від партії «Бджола» Віталія Поліщука.

Також Станівий володіє дніпровським ТОВ «Обсідіант» разом з Євгеном Давлєтовим та Олегом Ігоровичем Дудником. Що до останнього, то особа з подібними ПІБ Олег Ігорович Дуднік була помічником колишнього депутата Дніпровської міськради Сергія Остренка, який зараз працює секретарем Павлоградської міськради Дніпропетровської області.

Раніше засновниками суперника були Антон Степаненко й Антон Філімонов. Матері Степаненка – Наталії Степаненко належить павлоградське ТОВ «СМУ-21», яке в липні 2015 року було оштрафовано АМКУ на 100 тис грн. за змову на торгах у Павлограді.