«МЗУ» відписали «Медтронік» 66 мільйонів на апаратуру для серцево-судинної хірургії
30.11.2021   //   121 Переглядів

ДП «Медичні закупівлі України» МОЗ України 12 листопада уклало шість угод із фірмою «Medtronic Trading NL B.V.» (Нідерланди) про закупівлю апаратури для серцево-судинної хірургії на загальну суму 65,70 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 1 грудня на умовах DAP (без розмитнення) поставлять кардіостимулятори, катетери, направляючі провідники, електроди та комплекти для апарату виміру активованого часу згортання крові виробництва «Medtronic Inc.» (США). Перелік із цінами наведено нижче.

Зокрема електроди CapSure EPI замовили по 13 070 грн. У жовтні Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА замовив українському дилеру лише два таких по 23 370 грн. А торік «Медзакупівлі» замовляли нинішньому постачальнику багато по 13 098 грн.

Закупівлі провели за переговорною процедурою, бо відкриті торги двічі відмінялись через недостатню кількість учасників. На торги по катетерах приходило лише ТОВ «Ортогруп» із продукцією «Translumina Therapeutics Llp» (Індія), а на інші – лише «Medtronic Trading NL B.V.». Ціна договору по катетерах на 19% вища від очікуваної вартості відмінених торгів, а сума інших договорів на 3% нижча від очікуваної вартості відмінених торгів.

Нідерландська «Medtronic Trading NL B.V.» є дочірньою фірмою одного з найбільших виробників медичного обладнання у світі – американо-ірландської компанії «Medtronic».

Найменування і склад товару Кількість, шт. Ціна, грн./шт. без ПДВ
Двокамерний частотно-адаптований штучний водій ритму серця (ШВРС) для новонароджених та немовлят (DDDR) у складі:

– двокамерного електрокардіостимулятора, що імплантується Adapta;

– двох електродів CapSure Fix Novus MRI SureScan;

– двох інтродьюсерів для електродів 7 French.

99 29 400,00
Електрод для епікардіальної постійної стимуляції із стероїдним просякненням: електрод CapSure EPI 142 13 070,00
Однокамерний частотно-адаптований штучний водій ритму серця (ШВРС) з можливістю автоматичного регулювання амплітуди при шлуночковому ритмоведенні (SSIR) у складі:

– однокамерного електрокардіостимулятора, що імплантується Sensia;

– електрода CapSure Fix Novus MRI SureScan;

– інтродьюсера для електрода 7 French.

2 126

 

12 590,00
Комплект для апарату виміру активованого часу згортання: картридж для визначення часу згортання крові у високому діапазоні HR-ACT 523 7 744,15
Комплект для апарату виміру активованого часу згортання: картридж для визначення часу згортання крові у низькому діапазоні LR-ACT 224 7 744,15
Коронарний провідник для реканалізації оклюзій: провідник ProVia 6 179 874,20
Направляючий катетер: провідниковий катетер Launcher 33 688 682,26